Obrázek školy
Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná příspěvková organizace zřízena a financována statutárním městem Havířov
Jak se k nám dostanete

Nabídka pracovní pozice učitele

V současné době jsou úvazky pro školní rok 2021/2022 uzavřeny.

Základní škola přijme do svých řad pro školní rok 2022/23 kvalifikovanou učitelku nebo učitele (včetně absolventů nebo studentů závěrečných ročníků magisterského studia) s aprobací:

Strukturovaný životopis zasílejte na skola@zsph.cz.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, možnost profesního růstu a sebevzdělávání, dobrou dopravní dostupnost, plný úvazek, dvanáctou platovou třídu a osobní ohodnocení.

Důležité upozornění:

Obědy září 2021

Žáci, kteří mají stravné hrazeno z účtu, mají obědy již automaticky přihlášeny od 1. 9. 2021. Pokud o ně nemáte zájem, odhlaste si stravu přes e-stravu nebo v aplikaci, případně telefonem ve školní jídelně.

Ostatní strávníci - platba hotově, složenkou, nejsou ke stravnému přihlášeni. Možnost pro tyto strávníky vyřídit obědy je již od 23. 8. 2021 od 10:00 – 12:00 hod a v následujících dnech dle vývěsky na škole.

Pravidla pro odběr obědů a další užitečné informace o školní jídelně naleznete zde.


Změna hesel k Office 365

Dne, 5. 10. 2020, byla všem žákům školy změněna hesla pro přihlašování do Office 365 (Teams, pošta, cloud). Důvodem je příprava na distanční výuku a generování hesel pro žáky prvních ročníků. Postup k přihlášení a nové heslo najdete v Bakalářích na nástěnce. Děkujeme za pochopení.

 

Aktuální informace