Obrázek školy
Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná příspěvková organizace zřízena a financována statutárním městem Havířov
Jak se k nám dostanete
Důležité upozornění:

Nabídka pracovní pozice učitele

Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná přijme do svých řad od nového školního roku 2020/2021 kvalifikovanou učitelku nebo učitele (včetně absolventů) pro:

  • 1. stupeň (certifikát pro výuku anglického jazyka výhodou),
  • 1. stupeň – Anglický jazyk,
  • 2. stupeň – Anglický jazyk,
  • 2. stupeň – Technická a pracovní výchova (Pracovní činnosti)

Strukturovaný životopis zasílejte na skola@zsph.cz.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, možnost profesního růstu a sebevzdělávání, dobrou dopravní dostupnost, plný úvazek, dvanáctou platovou třídu a osobní ohodnocení.

Možnost pronájmu školního bytu.

Žákovský parlament

Slavnostní jmenování členů ŘŠ

Slavnostní jmenování členú ŘŠ.

AKCE ŠKOLNÍHO PARLAMENTU.

​​​​​​​

Drakiáda

18. října, v den dlouho očekávané drakiády, jsme celé dopoledne nejistě koukali z okna. Nebe bylo zatažené, nehnul se ani lísteček. Po sérii slunečných dní to vypadalo, že bude pršet nebo snad i sněžit. Odvážně jsme s členy žákovského parlamentu vyrazili na školní hřiště a doufali, že alespoň někdo přijde … 
K naší radosti se sešla ohromná spousta nadšených dětí, mnohé v doprovodu rodičů. Všichni se snažili, aby draci vzlétli a mnohým se to také povedlo. Běhalo se, povzbuzovalo, mlsalo, zaplétaly se provázky a ulítali neposední draci. V závěru jsme ocenili draky nejlépe létající, nejoriginálnější, největší a nejhezčí. Zcela jedinečného draka, doma vyrobeného, přinesl Denis Rytzko a my tímto vzdáváme hold jemu i jeho dědečkovi se kterým draka stavěl.

Děkujeme za krásné odpoledne a těším se za rok.

​​​​​​​

Nadcházející akce
Archiv novinek