Obrázek školy
Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná příspěvková organizace zřízena a financována statutárním městem Havířov
Jak se k nám dostanete

Důležité upozornění

Zápis do 1. třídy

 • Zápis do 1. třídy proběhne v termínu 6. 4. - 17. 4. 2020 (mimo státních svátků).
 • Zápis bude probíhat elektronicky přes webové stránky školy - banner výše na úvodní stránce! (internetová adresa: zapis.zsph.cz)
 • Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí! Pouze jeden zákonný zástupce přijde do školy dokument podepsat!
 • Systém umožní vyplnit veškeré povinné údaje k zápisu pomocí počítače nebo mobilního telefonu včetně rezervace termínu pro osobní podání přihlášky.

Mohou nastat tři varianty:

 • Vyplníte formulář elektronicky. Vytisknete, podepíšete a ve Vámi rezervovaném termínu nahlásite sekretářce přes videotelefon u dveří školy, že jste přinesli podepsanou přihlášku a vhodíte ji do schránky školy. (Případně elektronicky podepíšete nebo pošlete datovou schránkou.)
 • Vyplníte formulář elektronicky, ale nemáte možnost dokument vytisknout. V rezervovaný termín se dostaví jeden zákonný zástupce (bez dítěte) do školy a škola dokument vytiskne a podepíšete jej.
 • Ve výjimečných případech, pokud nemůžete formulář elektronicky vyplnit, tak zavoláte do školy a nadiktujete sekretářce informace, rezervujete si termín a opět se dostaví jeden zákonný zástupce (bez dítěte) do školy dokument podepsat.

Organizace zápisů do 1. tříd základních škol zřizovaných městem Havířov pro školní rok 2020/2021 - obecná informace MMH.

Provozní doba sekretariátu školy

Pracovní dny pondělí - pátek od 8:00 do 13:00, jen v nutných případech (potvrzení ošetřovného).

Učitelé pracují z domu (Home Office) - kontaktujte je informačním systémem Bakaláři (Komens).

Výuka v období mimořádných opatření

Výuka v tomto období bude probíhat distančně. Učitelé budou prostřednictvím aplikace Bakaláři zadávat úkoly a témata k procvičování učiva.

Studijní materiály a návody budou v sekci (menu) Studijní materiály - Obecné.
Žádáme rodiče, aby se školou a vyučujícími komunikovali pouze elektronicky nebo telefonicky - škola je uzavřena pro vstup cizích osob.

Informace ohledně Koronaviru a uzavření všech škol.

Na základě opatření Bezpečnostní rady státu proti šíření nového koronaviru se od středy 11. 3. 2020 zavírají všechny školy. Opatření platí do odvolání.

Prosíme rodiče, aby sledovali webové stránky školy (tuto sekci - důležité upozornění), kde budou aktualizované informace.

Po dobu uzavření školy jsou všechny obědy dětí automaticky odhlášeny.


Nabídka pracovní pozice učitele

Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná přijme do svých řad od nového školního roku 2020/2021 kvalifikovanou učitelku nebo učitele (včetně absolventů) pro:

 • 1. stupeň (certifikát pro výuku anglického jazyka výhodou, není podmínkou),
 • 1. stupeň – Anglický jazyk,
 • 2. stupeň – Anglický jazyk,
 • 2. stupeň – Přírodopis
 • 2. stupeň – Jakákoliv aprobace (Čj má nejmenší prioritu - více informací ve škole) 
 • 2. stupeň – Technická a pracovní výchova (Pracovní činnosti)

Strukturovaný životopis zasílejte na skola@zsph.cz.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, možnost profesního růstu a sebevzdělávání, dobrou dopravní dostupnost, plný úvazek, dvanáctou platovou třídu a osobní ohodnocení.

Možnost pronájmu školního bytu.

Koronavirus

Nadcházející akce
Archiv novinek