Obrázek školy
Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná příspěvková organizace zřízena a financována statutárním městem Havířov
Jak se k nám dostanete

Důležité upozornění

Zápis do 1. tříd

Ve dnech 3. a 4. dubna 2023 proběhne zápis do prvních tříd. Registrace k zápisu probíhá online už nyní prostřednictvím prokliku výše umístěného banneru. Tam si vyberete den a čas. Registrovaní zákonní zástupci, budou mít přednost před těmi, kteří dorazí bez předchozí registrace.

Kritéria zápisu žáků do 1. tříd.

K zápisu se dostaví zákonný zástupce včetně zapisovaného dítěte. Je nutné vzít rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, v případě odkladu také zprávu z PPP (pokud jste již absolvovali vyšetření). 

Інформацію про спеціальний набір українських дітей можна знайти тут.


V souvislosti se vzděláváním dětí a žáků v České republice, které se nachází v tíživé finanční situaci, je možné využít voucherový systém podpory volnočasových aktivit Darujeme kroužky dětem, kde je možné získat 2000 korun na aktivity pro děti a mládež od 3-18 let na 2. pololetí školního roku 2022/23. Více informací naleznete na stránkách projektu https://www.darujemekrouzky.cz/.


Ptačí chřipka - leták    Sčítací arch pro chovatele
Žádost o přístup do Bakalářů nebo změna hesla

Ptačí chřipka

Nadcházející akce
Archiv novinek