Akce 2019/2020
Prezentace sředních škol "Řemeslo má zlaté dno"
Dne 22.1.2020 jsme navštívili akci "Řemeslo má zlaté dno", což je soutěž v praktických dovednostech pro žáky základních šklol.
Soutěžní klání se konalo v prostorách kulturního domu K-TRIO v Ostravě - Hrabůvce.
Zkoušeli jsme si různé obory od vaření až po fyziku. Dostávali jsme "zapeklité" úkoly jako například určování přezdívek vlaků, skládání krabičky (byla pro paní učitelku na špendlíky), zapojování elektrických obvodů nebo ošetřování zraněné osoby.
Soutěž jsme sice nevyhráli, ale užili jseme si to. Některým tato akce snad pomůže k výběru vhodné střední školy.
M. Čurajová, A. Klevarová, E. Poláková 9.A
Článek naposledy upravi(a) Rusňák Martin dne 23.01.2020.
Zpět
Nadcházející akce
Archiv novinek
-
Žáci druhého stupně se vydali poznávat krásy jižní Moravy.12.06.2026 Více informací
-
Šesťáci se jeli podívat do botanické zahrady.12.06.2026 Více informací
-
V pátek 5. června vyrazili členové školního parlamentu na zasloužený výlet do Mostů u Jablunkova.08.06.2026 Více informací