Akce 2021/2022
Družina - sběr odpadků
V pátek 18. 3. využily děti z družiny hezkého počasí a vyrazily do Pežgovského lesa na sběr odpadků.Článek naposledy upravi(a) Rusňák Martin dne 22.03.2022.
Zpět
Nadcházející akce
Archiv novinek
-
Žáci druhého stupně se vydali poznávat krásy jižní Moravy.12.06.2026 Více informací
-
Šesťáci se jeli podívat do botanické zahrady.12.06.2026 Více informací
-
V pátek 5. června vyrazili členové školního parlamentu na zasloužený výlet do Mostů u Jablunkova.08.06.2026 Více informací